Laddar...

Aktivera zoom-läge

Smycken - BROSCH/HÄNGE, platina - View 1
Smycken - BROSCH/HÄNGE, platina - View 2
Smycken - BROSCH/HÄNGE, platina - View 3
Smycken - BROSCH/HÄNGE, platina - View 4
Smycken - BROSCH/HÄNGE, platina - View 5
Smycken - BROSCH/HÄNGE, platina - View 6
Smycken - BROSCH/HÄNGE, platina - View 7
Smycken - BROSCH/HÄNGE, platina - View 8
Smycken - BROSCH/HÄNGE, platina - View 9

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 83

Varunr: 2 051 020

Smycken

Brosch

BROSCH/HÄNGE, platina, pärlor ca 2,9-3,5 mm, gammal- och rosenslipade diamanter, antik, Belle Époque, Frankrike, tidigt 1900-tal, mått 26x26 mm, vikt 9,7 g, broschnålen är löstagbar, enstaka diamanter har nagg och skador.

16 000 kr

Klubbad till budgivare: 50564

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.