121 - 140 av 271
1...678...14 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

Klubbad för
Accessoarer, SOLGLASÖGON, TOM FORD, i auktion: Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

SOLGLASÖGON, TOM FORD, Karmen, TF, 329, 50P. 57 16, 140, bruna bågar, bruna glas, putsduk, etui, kartong.

Utrop: 1 600 kr

Accessoarer, SCARF, HERMÈS, i auktion: Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Cuivreries, Francoise de La Perriere, 100% siden 88x88 cm, ljusgul, gul, blå, rosa, grå, fläckar, tråddragning, ask.

Utrop: 2 400 kr

Accessoarer, VÄSKA, GUCCI, i auktion: Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

VÄSKA, GUCCI, Ophidia large tote bag, GG canvas, blått skinn, silverfärgade beslag, 37x26x14 cm, dustbag.

Utrop: 8 000 kr

VÄSKA, GUCCI, Ophidia Shoulder Bag, GG canvas, blått skinn, silverfärgade beslag, 33x25x3 cm, dustbag.

Utrop: 6 500 kr

Accessoarer, PLÅNBOK, GUCCI, i auktion: Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, Ophidia GG Zip Long Wallet, GG canvas, blått skinn, silverfärgade beslag, 19x10x2 cm, kort, mynt, sedel, dustbag.

1 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer, VÄSKA, MULBERRY, i auktion: Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

VÄSKA, MULBERRY, Bayswater, brunt präglat skinn, guldfärgade beslag, 31,5x23x17, dustbag.

5 600 kr

Utrop: 6 000 kr

Accessoarer, VÄSKA. PRADA, Galleria Bag, i auktion: Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

VÄSKA. PRADA, Galleria Bag, svart saffinao läder, guldfärgade beslag, 33x23x14 cm, avtagbar axelrem.

Utrop: 8 500 kr

Accessoarer, VÄSKA, LOUIS VUITTON, i auktion: Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Eva Clutch, monogram canvas, guldfärgade beslag, 26x13x3 cm, märkt DU2110, år 2010, två avtagbara axelremmar,

7 300 kr

Utrop: 5 500 kr

Accessoarer, SCARF, ALEXANDER McQUEEN, i auktion: Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

Accessoarer Scarves

SCARF, ALEXANDER McQUEEN, 100% siden, 40x110 cm, svart, vit.

700 kr

Utrop: 500 kr

Kläder, SKOR, PRADA, i auktion: Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

Kläder Skor

SKOR, PRADA, pumps, svart läder, stl 37½, klack 10 cm, kartong, bruksslitage.

400 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer, BÄLTE, MULBERRY, i auktion: Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

Accessoarer Bälten

BÄLTE, MULBERRY, mörkbrunt flätat läder, mässingfärgat spänne, stl 75 cm, bredd 4 cm, bruksslitage.

375 kr

Utrop: 350 kr

Kläder, SNEAKERS, CHANEL, i auktion: Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

Kläder Skor

SNEAKERS, CHANEL, svart mocka, vitt tyg, stl 37½, gummisula, skopåse, kartong, bruksslitage.

Utrop: 1 100 kr

Accessoarer, VÄSKA, FURLA, i auktion: Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

VÄSKA, FURLA, brunt präglat läder, guldfärgade beslag, 31x20x6 cm, dustbag.

Utrop: 600 kr

VÄSKA, MULBERRY, Del Rey, grått skinn, guldfärgade beslag, 34x22x17 cm, kvitto från 2015, bruksslitage, repor.

Utrop: 3 300 kr

Accessoarer, VÄSKA, CHANEL, i auktion: Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

VÄSKA, CHANEL, Chain Shoulder Bag, svart, grått tweed och läder, mörka silverfärgade beslag, 24x16x7 cm, hologrammärkt 15139749, år 2011, dustbag, kartong, bruksslitage.

25 000 kr

Utrop: 27 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Shopping Bag, rött quiltat läder, silverfärgade beslag, 35x21x14 cm, hologrammärkt 15708614, år 2012-213, bruksslitage.

Utrop: 20 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Grand Shopping Tote Bag, svart läder, silverfärgade beslag, 33x25x15 cm, hologrammärkt 26441605, år 2019, dustbag, slitage på kanter och läder, bruksslitage.

15 000 kr

Utrop: 16 000 kr

Accessoarer, VÄSKA, DIOR, i auktion: Fashionabla – Torsdag 6 november 2025

VÄSKA, DIOR, vintage, oblique monogram, svart läder, guldfärgade beslag, 21,5x14x2 cm, bruksslitage.

2 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Twilly, 100% siden, 85x5 cm, röd, blå, vit.

Utrop: 1 300 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, 100% siden, 116x53 cm, rosa, brun, vit, ask, doft.

2 600 kr

Utrop: 1 600 kr