Realtidsauktion | Fashionabla – Torsdag 5 februari
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Chelsea, Damier Ebene, guldfärgade beslag, 41x27x15 cm, märkt TH0074, år 2004.
VÄSKA, GUCCI, Large Abbey D-Ring Tote Bag, svart tyg, Logo GG, svart läder, guldfärgade beslag, 37x25x11 cm, märkt 141472-205141.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Looping GM, monogram canvas, guldfärgade beslag, 28x32x11 cm, märkt SN0061, 2001.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Lussac Bag, gult Epi läder, 37x29x11 cm, märkt AS0968, år 1998.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pont-Neuf, svart epi läder, guldfärgade beslag, 24x22x10 cm, märkt MI0968, år 1998.
VÄSKA, BURBERRY, Rectangular Slip Pocket Shoulder Bag, rutigt tyg, beige, svart, rött, brunt läder, silverfärgade beslag, 27x20x8 cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma PM, monogram canvas, guldfärgade beslag, 29x23x15 cm, märkt VI0957, år 1997.
VÄSKA, CHANEL, Baseball Spirit Single Flap Bag, svart läder, silverfärgade beslag, 25x16x6 cm, hologrammärkt 12119128, år 2008-2009, cert, bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, St-Jacques PM, blått epi läder, guldfärgade beslag, 23x24x10 cm, märkt VI0914, år 1994.
VÄSKA, CELINE, Vintage Flap Top Handle Bag, brunt läder, guldfärgade beslag, 24x21x8 cm, lite repor på läder.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Twin Bag, monogram canvas, 24x112x2 cm, märkt FL0031, år 2001, avtagbar axelrem.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Madelaine GM, svart epi läder, silverfärgade beslag, 34x24x12 cm, märkt MI2047, år 2007.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Ellipse PM, monogram canvas, guldfärgade beslag, 20x26x12 cm, märkt MI0021, år 2001.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Caparacons, Philippe Ledoux, 100% siden, 90x90 cm, röd, vit, blå, grå.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Lussac, rött epi läder, guldfärgade beslag, 38x30x10 cm, märkt VI0995, år 1995.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Vue du Carrosse de la Galére La Réale, Hugo Grygkar, 100% siden, 90x90 cm, benvit, röd, gul, orange, svart.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Deauville, monogram canvas, guldfärgade beslag, 35x26x14 cm, märkt BA1078, år 2008.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Selles a Housse, Christiane Vauzelles, 100% siden, röd, guld, vit, ca 90x90 cm.