Laddar...

Aktivera zoom-läge

Klockor - W.BATTY & SON, Manchester & Southport - View 1
Klockor - W.BATTY & SON, Manchester & Southport - View 2
Klockor - W.BATTY & SON, Manchester & Southport - View 3

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 96

Varunr: 2 055 929

Klockor

Fickur

W.BATTY & SON, Manchester & Southport, fickur, 55 mm, Serie nr. 23367, Boett nr. 23367, 18K guld, ankargång, kronograf (defekt), urtavla ej signerad, skadad urtavla, innerlock i 18K guld, monogram, bucklor, ca 1915.

47 000 kr

Klubbad till budgivare: 8301

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.