Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 99

Varunr: 2 055 934

Klockor

Longines

LONGINES, Hydro Conquest (30bar/300m), Cal 619.2 (ETA 2892A2), Serie nr. 42594480, Ref nr. L3.694.4.53.2, Boett nr. L.3.694.4, herrur, 39 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, servicebehov, gummiband, viklås, Ref nr. L639140482, ca 2015, box, ytterkartong.

4 300 kr

Klubbad till budgivare: 287539

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.