2026-01-11 05:18
Bild kommer
| Klubbas i Stockholm | |
| Auktionsstart | 2026-01-17 13:00 |
| Visning startar | 2026-01-16 10:00 |
| Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 293
Varunr: 2 059 659
Smycken
Hänge
INGA CRONSIOE, hänge, 18K guld, odlade pärlor, rosa och gröna turmaliner, signerad, Juvelerare Cronsioe, Eslöv 1958, höjd 55 mm, vikt 22,1 g, turmalinerna har nagg.
Fyll i det högsta belopp som du är villig att betala för denna vara. Kaplans kommer automatiskt att bjuda åt dig upp till detta belopp. Budet läggs direkt när du klickar på knappen ”Lägg bud”.
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.