2026-01-13 05:17
Laddar...
Aktivera zoom-läge
| Klubbas i Stockholm | |
| Auktionsstart | 2026-01-17 13:00 |
| Visning startar | 2026-01-16 10:00 |
| Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 307
Varunr: 2 059 737
Smycken
Armband
J. TOSTRUP, armband, sterlingilver, svart emalj, Oslo Norge, 1900-talets andra hälft, längd 18 cm, vikt 43,4 g, skador på emaljen. (d)
Fyll i det högsta belopp som du är villig att betala för denna vara. Kaplans kommer automatiskt att bjuda åt dig upp till detta belopp. Budet läggs direkt när du klickar på knappen ”Lägg bud”.
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.