341 - 351 av 351
1...161718 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 2 december 2000

Klubbad för

1 Kedja. Vikt 27,5g

Utrop: 2 800 kr

1 Dambandsur Gucci med 11 extra kransar i ask

850 kr

Utrop: 700 kr

1 Armband Bismarck. Vikt 24g

1 400 kr

Utrop: 2 300 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Ring, 3 kedjor (1 skad.). Vikt 10,5g

550 kr

Utrop: 800 kr

2 oramade Färglitografier sign. M Pyk 125/250

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Armband. Vikt 14,5g

850 kr

Utrop: 1 300 kr

3 ST FICKUR, *silver, defekt, *vitmetall, nycket, defekt, *gulmetall, skadad urtavla.

Klockor Waltham

WALTHAM, 2 st. fickur, *savonett, gulmetall, går ej, *gulmetall, bucklor, skadad urtavla.

Bild saknas

1 Fat, 1 Vas G-berg S L

Utrop: 500 kr

Bild saknas

Pantvaror Glas, porslin

1 Miniatyrskål, 1 Vas i keramik S L

Utrop: 300 kr

Bild saknas

Pantvaror Glas, porslin

2 Keramikfat G-berg S L

Utrop: 350 kr