421 - 439 av 439
1...202122 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 21 april 2001

Klubbad för

BREITLING, Colt Ocean, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, Fighterlänk.

Utrop: 6 900 kr

ROLEX, Daytona, Ref nr 16523, herrur, kronograf, stål/guld, safirglas, Oysterlänk, ca 1999, box.

56 000 kr

Utrop: 53 000 kr

Klockor Bulova

BULOVA, Accutron, herrur, doublé, (14K goldfilled), plexiglas, datum, läderband, 1960-tal.

700 kr

Utrop: 900 kr

Klockor Bulova

BULOVA, Accutron, herrur, stål, plexiglas, datum, läderband, 1960-tal.

Utrop: 900 kr

Klockor Bulova

BULOVA, Accutron, herrur, 14K guld, plexiglas, datum, läderband, 1960-tal.

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

EUROPA, reseväckarur, plast/metall, mekanisk, oanvänd, 1960-tal.

250 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Bordsur

250 kr

Utrop: 300 kr

ROLEX, Oyster Perpetual Datejust, Ref nr. 6827, Serie nr. 6126324, midsize, 18K guld, automatisk, plexiglas, briljanturtavla, briljantkrans ej original, Presidentlänk, ca 1980, box.

Utrop: 57 000 kr

Klockor Concord

CONCORD, herrur, 18K guld, quartz, safirglas, dag, datum, integrerad länk, box.

Utrop: 53 500 kr

ROLEX, Day-Date, Ref nr. 18038, Serie nr. 6606387, 18K guld, automatisk, safirglas, Presidentlänk, ca 1981, box.

60 000 kr

Utrop: 65 000 kr

JAEGER- LE COULTRE, Memovox, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, alarm, skadad boett, 1960-tal, stållänk.

8 200 kr

Utrop: 6 500 kr

Klockor Universal

UNIVERSAL, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, integrerad länk 8K guld, längd 190-195 mm.

1 800 kr

Utrop: 2 300 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, Parsifal GMT, Ref nr. 10870, Nr 127/999, herrur, 18K guld, automatisk, safirglas, datum, glasbaksida, integrerad länk, cert, december 1997, box.

Utrop: 52 000 kr

FICKUR, ankarur, 14K guld, ca 1900.

Utrop: 1 400 kr

RICHSON LONDON, fickur, spindelur, silver, ca 1760-tal.

2 900 kr

Utrop: 2 800 kr

LEPINE PARIS, fickur, spindelur, 43 mm, silver.

Utrop: 1 700 kr

FICKUR, spindelur, silver, bucklor, ca 1800.

Utrop: 1 800 kr

IWC, herrur, caliber 401, 18K guld, manuell, plexiglas, läderband, box.

Utrop: 5 800 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, Parsifal GMT, chronometer, herrur, stål/guld, automatisk, safirglas, datum, safirglasbaksida, integrerad länk, cert, januari 2000, box.

Utrop: 7 500 kr