1 - 20 av 437
123...22 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 18 augusti 2001

Klubbad för

LANCO, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, läderband, 1960-tal.

200 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Atlantic

ATLANTIC, Duamatic Champion, herrur, stål, automatisk, plexiglas, läderband, ca 1960.

350 kr

Utrop: 300 kr

HUDSON, Super de Luxe, herrur, gulmetall, manuell, plexiglas, datum, läderband, 1960-tal.

Utrop: 150 kr

SEIKO, herrur, gulmetall, automatisk, plexiglas, datum, läderband, 1960-tal.

200 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Citizen

CITIZEN, litet herrur, stål, automatisk, plexiglas, dag, datum, 1970-tal, metallänk ej original.

Utrop: 200 kr

MORMORSUR, ankarur, 14K guld, bucklor, ca 1900.

500 kr

Utrop: 800 kr

FICKUR, ankarur, silver, 1930-tal.

400 kr

Utrop: 600 kr

FACON BREGUET, fickur, ankarur, silver, nyckel, ca 1880.

300 kr

Utrop: 450 kr

FICKUR, savonett, ankarur, 14K guld, bucklor, gravyr, ca 1924.

Utrop: 4 500 kr

Klockor Väckarur

EUROPA, reseväckarur, plast/metall, mekanisk, oanvänd, 1960-tal.

Utrop: 350 kr

Klockor Väckarur

NOAK, väckarur, metall, mekanisk, oanvänd, 1970-tal.

Utrop: 350 kr

Klockor Väckarur

Utrop: 350 kr

Klockor Junghans

JUNGHANS, Bivox, väckarur, metall, mekanisk, oanvänd, 1970-tal.

Utrop: 350 kr

OMEGA, Seamaster De Ville, herrur, guld på stål, manuell, plexiglas, datum, läderband, ca 1967.

Utrop: 1 900 kr

OMEGA, herrur, caliber 620, 18K guld, manuell, plexiglas, ca 1965, metallänk ej original.

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

OMEGA, Genève, caliber 601, herrur, stål, manuell, plexiglas, ca 1968, defekt, stållänk ej original.

600 kr

Utrop: 800 kr

OMEGA, Seamaster, caliber 284, herrur, guld på stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1961.

Utrop: 1 900 kr

CERTINA, Jubilé, herrur, gulmetall, manuell, plexiglas, läderband, 1960-tal.

350 kr

Utrop: 350 kr

CERTINA, herrur, stål, automatisk, mineralglas, datum, läderband, 1980-tal.

300 kr

Utrop: 350 kr

TISSOT, herrur, kronograf, stål, quartz, mineralglas, datum, originallänk, box.

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr