1 - 20 av 456
123...23 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 2 mars 2002

Klubbad för

RODE WATCH CO, fickur, ankarur, 14K guld, bucklor, skadad urtavla, går ej, ca 1940.

Utrop: 1 500 kr

NIVADA, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, läderband, ca 1963.

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Klockor Olma

OLMA, herrur, vitmetall, automatisk, plexiglas, datum, konstläderband, oanvänd, 1970-tal.

Utrop: 400 kr

Klockor Olma

350 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Halda Fickurfabrik

HALDA, fickur, ankarur, 18K guld, No 10102, verk T, bucklor, skadad urtavla, går ej, ca 1901, box.

Utrop: 9 500 kr

OMEGA, Genève, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, integrerad länk ej original, längd 169-173 mm.

Utrop: 3 900 kr

STÄLLNING, för fickur, glas/gulmetall.

Utrop: 800 kr

BREITLING, Shark, Ref nr. A17605, Serie nr. 6290, herrur, stål, automatisk, mineralglas, datum, Professionallänk.

4 400 kr

Utrop: 4 800 kr

JAEGER-LE COULTRE, Memovox, herrur, stål, manuell, plexiglas, alarm, skadad urtavla, 1950-tal, perlonband.

4 600 kr

Utrop: 3 300 kr

TISSOT, Visodate, damur, guld på stål, manuell, plexiglas, datum, ca 1954, metallänk ej original.

250 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Tudor

TUDOR, Submariner, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, originallänk.

Utrop: 7 900 kr

KLOCKKEDJA, metall

200 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Olma

Utrop: 400 kr

Klockor Olma

Utrop: 400 kr

Klockor Olma

OLMA, herrur, gulmetall, automatisk, plexiglas, datum, konstläderband, oanvänd, 1970-tal.

Utrop: 400 kr

TISSOT, Two Timer, multifunction, herrur, stål, quartz, mineralglas, metallänk ej original, bruksanvisning, box.

600 kr

Utrop: 700 kr

Klockor Olma

OLMA, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, oanvänd, ca 1970.

750 kr

Utrop: 450 kr

Klockor Olma

OLMA, herrur, vitmetall, automatisk, plexiglas, datum, konstläder, oanvänd, 1970-tal.

Utrop: 400 kr

Klockor Olma

Utrop: 400 kr

Klockor Olma

OLMA, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, konstläderband, oanvänd, 1970-tal.

Utrop: 400 kr