801 - 811 av 811
1...394041 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 27 november 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

Vas Gustavsberg Bernt Friberg studio, ca H:9cm D:11cm.

Pantvaror Övrigt

Vas Gustavsberg Bernt Friberg studio, ca H:8cm D:12,5cm.

Pantvaror Övrigt

Figurin Rörstrand Gunnar Nylund "Papegoja", ca H:11,5cm.

Pantvaror Övrigt

Vas Tobo, ca H:10cm.

Pantvaror Övrigt

Kaffe kanna med lock, socker skål, gräddkanna, skål, 8 kaffekoppar, 10 kaffefat, 10 desserfat allt APL Lindköping, (Lite nagg).

500 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

Vas Kosta Boda Göran Wärff, nr:7236016, limiterad 200ex, H:14cm.

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

Vas Carlos R. Pebaque Gullaskruv 2007 M, ca H:16cm.

300 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

Glasskulptur Kosta Boda Bertil Vallien "Brains" nr:7099860, ca H:7,5cm.

425 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

Keramikskål med metall detaljer, ca H:28cm L:40cm (nagg, lagad, flisa vid lagning saknas)

475 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

Kanna ca H:6cm & skål ca H:5, Kosta Boda Ulrika Hydman-Vallien.

Pantvaror Mynt

Glasskål Kosta Boda Ulrika Hydman-Vallien, ca H:11,5 D:15cm.