1 - 20 av 486
123...25 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 28 januari 2013

Klubbad för

Elbas Gibson, 1981, snr.828114, skador, i hårt fodral

10 600 kr

Utrop: 2 300 kr

Vas Kosta Boda Catwalk, Kjell Engman, signerad, höjd 46cm, artist´s choice

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Kaktång i silver 830, 48g 171mm

200 kr

Utrop: 275 kr

Figuriner 2st Cristal Lalique, signerade, höjd ca.8,5cm

850 kr

Utrop: 75 kr

Skål Kosta Boda Satellite Bertil Vallien, signerad, Ø15,5cm

600 kr

Utrop: 150 kr

Vas Kosta Boda Satellite, Bertil Vallien, signerad, höjd 29cm

800 kr

Utrop: 400 kr

Flaska Kosta Boda Satellite, Bertil Vallien, signerad, höjd 31cm

750 kr

Utrop: 275 kr

Glas Kosta Boda Bertil Vallien, höjd 19cm, 12cm, 5,5cm

450 kr

Utrop: 100 kr

Tekanna Rörstrand Rolf Sinnemark, höjd med lock 19cm

700 kr

Utrop: 650 kr

Figuriner 2st, Goebel, exclusive edition, höjd 14, 9cm

325 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Kamera

Digital videokamera Panasonic SDR-SW21, med usb sladd och manual i väska, saknar laddare, ej funktionsgaranti

650 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar ett par i silver 830, 241g, höjd 7cm, gipsfyllda

500 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Elektronik

Laptop Acer aspire one, modell kav60, med laddare

1 300 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Elektronik

Apple Ipad A1219, 32GB, i kartong med laddare och fodral

2 500 kr

Utrop: 500 kr

Figurin NAO, Lladro, höjd 23cm, defekt, lagad

550 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Lladro, höjd 20cm

550 kr

Utrop: 75 kr

Glas Kosta Boda, Fat Ø35,5cm. Skål Ø15,5cm

225 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Laptop Packard bell, Kav60, med laddare i väska, ej funktionsgaranti

750 kr

Utrop: 75 kr

Certina, damur, 14K, manuell, graverad, armband okänd metall

850 kr

Utrop: 600 kr

Ljusstake sjuarmad, Malm, Gnosjö, höjd 27,5cm

250 kr

Utrop: 75 kr