21 - 40 av 486
123...25 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 28 januari 2013

Klubbad för

Bordslyster 2st, höjd 36cm, skadade

275 kr

Utrop: 75 kr

Bestick i nysilver, modell Eva, 12 Bordsskedar, 8 Bordsgafflar, 8 Bordsknivar

650 kr

Utrop: 75 kr

Bordsur, Sparuret, går ej

250 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar i silver 830, 190,2g, 120mm, modell Patricia

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Väggur Westerstrand, Töreboda, saknar nyckel, lackskador

175 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Venezia i silver 925, 10,5g 61cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Glas 2st, Iittala, höjd 13,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Supkoppar i silver 925, 391,1g, små bucklor

1 800 kr

Utrop: 2 300 kr

Parti silver 925, 59,9g, defekt

275 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver 830, 590,3g, defekt

2 200 kr

Utrop: 2 800 kr

Parti guld 18K 2,2g, defekt

Utrop: 750 kr

Fiskespö Daiwa 200 series 227M med rulle Abu Garcia size 4, Cardinal black max,

325 kr

Utrop: 75 kr

Fiskespö Daiwa 200 series 227M med rulle Abu Garcia size 4, Cardinal maxxar, trasig,

175 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk, okänd konstnär, 23,5x18,5cm, i ram

275 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk, B Berg, 49x59cm, i ram

600 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk, W Liljenberg, 34x75cm, i ram

100 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver 830, 94,4g, skadat

400 kr

Utrop: 475 kr

Vas, Kos-Frithiof, Mirjana för Steninge Slott 2004, höjd 28cm

350 kr

Utrop: 75 kr

Adventsljustake Goebel, 30x16,5cm

275 kr

Utrop: 75 kr

Vinglas 8st, Orrefors, Nobel, höjd 19cm

2 100 kr

Utrop: 150 kr