1241 - 1260 av 1 275
1...626364 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 oktober 2014

Klubbad för

Champagneglas 2st, Orrefors, Intermezzo, design Erika Lagerbielke, höjd 25cm, 20cl

350 kr

Utrop: 100 kr

Rödvinglas 2st Kosta Boda Modell: Line Design: Anna Ehrner, 223mm 25cl, i originalkartonger

200 kr

Utrop: 100 kr

Vitvinsglas 2st Kosta Boda Modell: Line Design: Anna Ehrner, 220mm 20c, i originalkartonger

175 kr

Utrop: 100 kr

Brosch S925 13,6g Wiwen Nilsson modell Stridstupp, A10=1975, ca 67mm x 27mm

Utrop: 5 900 kr

Moccaskedar 11st S830 119,2g 100mm med etui

425 kr

Utrop: 250 kr

Armband X-länk S830 34,1g 19cm

375 kr

Utrop: 75 kr

Armband S830 79,3g 19,5cm

900 kr

Utrop: 200 kr

Ringar 2st S925 9,0g Ø17¼ - 18½ förgyllda, tydliga slitskador och nagg på båda skenorna, varav en ring med diamanter 3xca0,01ct och en ring med diamant 1xca0,01ct

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Ankar S925 106g 52cm

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Hänge S925 0,5g 15mm med sten

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti Silver S925 17,9g med stenar och emalj

125 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 1,8g Ø19 förgylld med röda stenar

125 kr

Utrop: 50 kr

Armband Pansar S925 11,8g 20cm

Utrop: 300 kr

Pärlcolliér med silverlås S925 1,0g brv 34,6g 46cm, runda pärlor Ø6,33-6,87mm, defekt i lås

175 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Pansar S925 3,0g 36,5cm förgylld

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband S830 29,3g Ø6cm, lite ärjad

150 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 2,6g Stjärntecken Fiskarna

Utrop: 50 kr

Armband S835 8,9g 17cm med 2st stenar

125 kr

Utrop: 50 kr

Parti Silver S835 8,5g defekt och graverat

25 kr

Utrop: 50 kr