1261 - 1275 av 1 275
1...626364 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 oktober 2014

Klubbad för

Hänge S835 2,6g med sten, lite ärjad

125 kr

Utrop: 50 kr

Tårtspade 1st modell Rosen 192mm Silver S830 31g, lite ärjad

200 kr

Utrop: 100 kr

Sockertång 1st modell Rosen 97cm Silver S830 22,2g

200 kr

Utrop: 75 kr

Kakspade 1st modell Rosen 147mm Silver S830 43,7g, lite ärjad

175 kr

Utrop: 100 kr

Uppläggningsgaffel 1st modell Rosen 188mm Silver S835 35,1g, lite ärjad

100 kr

Utrop: 100 kr

Halssmycke S830 stelt 14,1g Ø12 öppen modell, fläckig och skev i form

300 kr

Utrop: 50 kr

Parti Silver S925 brv 1,8g. 1st Halskedja Venezia Silver S925 42cm 1,7g förgylld och lite skev, 1st udda Stopp Silver S925 0,1g

Utrop: 50 kr

Vas 1st Silver S830 227,4g höjd: 17,5cm bredd: 8-12,7cm, förgylld och mindre repor innuti, graverad "F W 1960"

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Hänge Silver S925 1,3g med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring Silver S925 2,1g Ø17¼ med röda stenar, stenarna är repiga och ojämnt fattade

75 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Venezia Silver S925 8,8g 71cm, skev i låset

50 kr

Utrop: 50 kr

Halssmycke Silver S925 4,4g 39cm, tråd i okänd magnetisk metall, trasigt lås

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par Silver S925 0,7g med stenar och detaljer av Venezialänk, stenarna är ojämnt fattade

25 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr Tenson California Series (serienr finns ej) svartvit, högerhänt med dubbla cutaways, 3st kontrollknappar för volym och ton, 6st stålsträngar, input för ljudkabel. 1st axelband och 1st svajvev medföljer samt plastskydd på kroppen, mjukt fodral.

250 kr

Utrop: 50 kr

Förstärkare modell ZAR E-10 16W med kontrollpanel för volym/bas samt EQ-volym och input för CD/Mp3 spelare. Strömkabel och ljudkabel medföljer. Serienr: 1004Q00032-107. Date: 2010/07 Germany

225 kr

Utrop: 100 kr