181 - 200 av 236
1...9101112 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 september 2017

Klubbad för

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, brunt präglat läder, 9st kontokortsfack, plats för ID-kort, mynt, sedel, 17x10x2,5cm.

1 200 kr

Utrop: 700 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, vintage, Alma, monogram canvas, 32x23x16 cm, lås samt nycklar saknas, visst slitage.

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

SOLGLASÖGON, MONCLER, MC536S03, blåa bågar, svarta glas, fodral, lite repor.

Utrop: 700 kr

VÄSKA, MULBERRY, Trout, vintage, mörkblå scotch grain, brunt läder, 30x24x9cm.

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, MULBERRY, brunt läder, detalj eri vitmetall, 36x20x10cm, visst slitage.

800 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Brides de Gala, Hugo Grykar, 100% siden, 90x90cm, ljusblå, blå, vit, fläckar.

1 000 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS. Les Figures d´Equitation, Phillipe Ledoux, 100% siden, 90x90cm, grå, svart, brun, någon fläck.

2 100 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, GUERLAIN, 100% siden, 130x130cm, orange, rosa, gul, svart.

550 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe, monogram canvas, 27x32x18cm,

5 000 kr

Utrop: 3 200 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Trosse de Toilett, monogram canvas, 23x 14x5cm.

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 45, monogram canvas, 45x26x20cm, adresstagg.

4 400 kr

Utrop: 2 900 kr

VÄSKA, MICHAEL KORS, vitt saffianoläder, detaljer i gulmetall, 32x29x12cm, några fläckar.

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Grand Bucket, monogram canvas, 27x35x20cm, renoverat foder, innerpochett saknas, slitage på utsidan.

2 500 kr

Utrop: 2 700 kr

VÄSKA, MULBERRY, Annie, mörk orange läder mässingsfärgade detaljer 32x25x14cm, visst slitage,

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, BURBERRY, svart läder, rutigt tyg, detaljer i gulmetall, 38x38x11cm, fläckar på tyget,

Utrop: 4 200 kr

Accessoarer Övrigt

ASK, CHANEL, svart, med band och blomma, 31x24x12cm.

325 kr

Utrop: 150 kr

Accessoarer Övrigt

ASK, CHANEL, svart, med tygband och blomma, 36x27x13cm

325 kr

Utrop: 150 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Les Sangles, Joachim Metz, 100% siden, 90x90cm, lila, blå, vit, grön, någon fläck.

1 300 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BURBERRYS, vintage, 100% siden, 90x90cm, vit, mörkblå, mörkgrön.

500 kr

Utrop: 550 kr

VÄSKA, MULBERRY, Mini Trout, vintage, mohair, brunt läder, mässingsfärgade detaljer, 18x14x4cm,

950 kr

Utrop: 550 kr