201 - 220 av 236
1...101112 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 september 2017

Klubbad för

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Randonne, vintage, svart epi läder, 28x37x15cm, slitage och några fläckar.

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, MULBERRY, korallfärgat läder, detaljer i vitmetall, 32x20x7cm, visst slitage, fläckar på foder, dustbag.

800 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Etriers, Francoise de la Perriere, 100% siden, 90x90cm, blå, vit, guld, några fläckar, en kantsöm lite lös.

1 300 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Brides de Gala, Hugo Grykar, 100% siden, 90x90cm, röd, vit, grå, fläckar.

750 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, VALENTINO, 100% siden, 88x88cm, rost, svart, vit, originalask.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BOTTEGA VENETA, 100% siden, 190x105cm, vit, rosa, grå.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

SKOR, TORY BURCH, blå mocka, bast, stl 8M, 38,

Utrop: 600 kr

VÄSKA, SONIA RYKIEL, rött läder, strassdetaljer, detaljer i vitmetall, 27x19x6cm, avtagbar axelrem, dustbag.

1 300 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, ANYA HINDMARCH, beige tyg med monogram, brunt läder, 30x16x6cm, dustbag.

Utrop: 550 kr

VÄSKA, MULBERRY, vintage, svart scotch grain, brunt läder, 40x 30x10cm.

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUSI VUITTON, Zippy wallet, vitt epi läder, detaljer i vitmetall, 8st kontokortsfack, mynt, sedel, 19x10,5x2cm.

2 600 kr

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Flore MM, Soie Perfore, Blance, ljus grått läder, brunt läder, detaljer i vitmetall, 24x32x13cm, avtagbar axelrem, kvitto från 2014, dustbag, visst slitage och mindre fläckar.

Utrop: 6 900 kr

Kläder Skor

SKOR, LOUIS VUITTON, monogram vernis, beige skinnlack, stl 39, klack 8cm, kartong, fläckar

475 kr

Utrop: 500 kr

Kläder Skor

SKOR, JIMMY CHOO, svart skinnlack, stl 39½, klack 10,5cm, skopåse, kvitto.

Utrop: 700 kr

Kläder Skor

SKOR, MICHAEL KORS, brunt läder, detaljer i gulmetall, stl 39½, klack 13cm, platå 3cm.

Utrop: 450 kr

Kläder Skor

SKOR, JIMMY CHOO, Nude, beige skinnlack, stl 39½, klack 10,5cm, kvitto, skopåse, bruksslitage,

Utrop: 550 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, LOUIS VUITTON, Damier Ebene, canvas, spänne i vitmetall (repor) längd 80cm, bredd 3cm, dustbag, originalask.

800 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, VERSACE JEANS, svart läder, detaljer i gulmetall, 39x30x12cm, dustbag.

1 200 kr

Utrop: 800 kr

COLLIER, MICHAEL KORS, gulmetall, två-radigt, strass, längd 40-45cm.

475 kr

Utrop: 350 kr

Kläder Stövlar

BOOTS, VERSUS, Gianni Versace, blått läder, stl 39, kartong.

Utrop: 450 kr