1 - 20 av 1 570
123...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017

Klubbad för

Elgitarr Fender Telecaster, modell: Mexico, snr: MZ 6219965, stötskadad och repig, i slitet fodral

2 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Elbas Fender Jaguar Bass snrT007015 made in Japan i hårt fodral

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Akustisk gitarr Cataluna SGS-C900CEBK snr407600970 lackskador i fodral

400 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr Epiphone Les Paul 100, snr:SJ040612930, repig, med elsladd, extra strängar, i mjukt fodral

Akustisk gitarr Yamaha CG-100A snr20225504 lackskador i fodral

750 kr

Utrop: 500 kr

Elbas Warwick Corvette snrRB D 505047-11 i fodral

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon Asus Zenifone 3, IMEI:358973073393825, ej SIM, med laddare, hörlurar i originalkartong

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Skrifter 12st Selma Lagerlöf Albert Bonniers förlag helskinnsband slitage/ej genomgångna

350 kr

Utrop: 250 kr

Urna stengods Gustavsberg Argenta Wilhelm Kåge nr1076 H35cm

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Örhänge 14K 0,5g skadat

75 kr

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 5st S830 82,5g 120mm, Disa

275 kr

Utrop: 350 kr

Kaffeskedar 12st S830 186,7g 120mm, Disa

600 kr

Utrop: 750 kr

Bordsgafflar 2st S830 86,7g 179mm, Disa

275 kr

Utrop: 350 kr

Bordsknivar 8st S830 486,0g 210mm Disa

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Mobiltelefon Sony Xperia V, modell: LT25i IMEI:35510105902870, ej SIM, med hörlurar och laddare, i originalkartong, stötskadad, lös lucka till laddintaget

200 kr

Utrop: 250 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy J1, modellnr:SM-J100H, 8GB, repig, stötskadad, med USB-sladd

200 kr

Utrop: 250 kr

Brosch S925 7,5g med emaljinlägg

325 kr

Utrop: 100 kr

Armband S925 4,9g 18cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Brosch kontrollstämplat silver 14,8g med stenar skadad nål

Utrop: 75 kr

Ring S830 3,8g med sten Ø17¼

175 kr

Utrop: 50 kr