21 - 40 av 1 570
123...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017

Klubbad för

Ring S830 2,7g Ø18¾

75 kr

Utrop: 50 kr

Ring S830 3,3g Ø18¾

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband S835 8,4g 18,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S830 8,7g skadat

Utrop: 50 kr

Kaffekoppar 6st med fat Ostindia Rörstrand

425 kr

Utrop: 250 kr

Salt o Pepparkar Ostindia Rörstrand

225 kr

Utrop: 75 kr

Såssnipa Ostindia Rörstrand

850 kr

Utrop: 200 kr

Assietter 6st, Rörstrand, modell: Ostindia, Ø18cm

350 kr

Utrop: 250 kr

Skålar 2st, Rörstrand, modell: Ostindia Ø13,5cm höjd:4,5cm

2 100 kr

Utrop: 125 kr

Serveringsfat 1st, Rörstrand modell: Ostindia, djupt, 24x19cm

1 100 kr

Utrop: 100 kr

Myntliknande föremål S925 33,8g "1941, 1945", i repigt plastetui

150 kr

Utrop: 150 kr

Myntliknande föremål S925 22,3g "L'europe fait la Paix, 8 mai 1945", i plastetui

75 kr

Utrop: 100 kr

Myntliknande föremål S925 11,9g "Two pounds 1945-2005", delvist förgylld, i plastetui

50 kr

Utrop: 75 kr

Myntliknande föremål S999 31,5g "Elizabeth II" i plastetui

175 kr

Utrop: 150 kr

Myntliknande föremål S999 31,3g "Liberty - in God we trust 2005", i plastetui

175 kr

Utrop: 150 kr

Myntliknande föremål S999 31,5g "Elizabeth II DG Regina 2005", i plastetui

175 kr

Utrop: 150 kr

Brödkniv ostämplat silver brv97,6g 320mm graverat blad i stål, Reed&Barton, i originalask

250 kr

Utrop: 275 kr

Borrskruvdragare, Makita BDF456-S, 18V, med 3,0Ah batteri, bruksskick, märkt med namn från tidigare ägare. Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 375 kr

Skruvdragare, Makita BTD141, 18V, med 3,0Ah batteri, bruksskick. Ej med på visning.

700 kr

Utrop: 250 kr

Silversedel S999 124,9g "100 dollar"-sedel, kantstött, i plastetui i ask

1 500 kr

Utrop: 550 kr