21 - 40 av 1 454
123...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2017

Klubbad för

Halssmycke, hänge med diamant ca0,66ct caTcr/VS halskedja ankarlänk 46,5-50cm 18k vitguld 3g

8 100 kr

Utrop: 6 600 kr

Halskedja, Singapore 55cm 14k 1,4g

275 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja, Singapore 56cm 14k 1,4g

275 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja, 14cm 14k 1,7g skada

375 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja, platt Ankarlänk med stav 50cm 14k 2,5g

425 kr

Utrop: 350 kr

Armband, Figarolänk 19cm 14k 1,1g

200 kr

Utrop: 225 kr

Armband, Figarolänk 19,5cm 14k 1,9g

Utrop: 425 kr

Armband, Figarolänk 20cm 14k 1,1

200 kr

Utrop: 225 kr

Ringar 3st, Ø18¼-19¾ 14k 4,9g skador, sten med nagg

Utrop: 1 000 kr

Hängen 4st, fransk lilja (skada), fyrklöver, bricka, bricka (graverad)1-2,1cm 14k 1,9g

Utrop: 425 kr

Ring tvåfärgad, delvis matterad Ø15¼ 18k 2,3g

Utrop: 650 kr

Armband, rose-och rött guld 17cm 18k 4,5g

Utrop: 1 400 kr

Ring med vit oval fasettslipad sten Ø16¼ 18k 4,4g

Utrop: 1 400 kr

Hänge, krucifix L 3,6cm 18k 3,1g skadat

Utrop: 850 kr

Halskedja, 50 cm 18k 14,8g skadat lås

Utrop: 4 100 kr

Örhängen ett par, ringar, med diamanter 6xca0,005ct Ø1,2cm 18k 1,9g

900 kr

Utrop: 750 kr

Örhängen, ett par med diamanter 22xca0,005ct , stämplade GHA, Ø1cm stift 18k 2,3g

1 200 kr

Utrop: 950 kr

Halskedja, Ankarlänk 50cm 18k 51,4g

Utrop: 15 000 kr

Ring, med blå sten Ø15¾ 18k 2,7g

Utrop: 850 kr

Ring med diamant 8/8 ca0,02ct Ø18, 18k vitguld 2g

Utrop: 850 kr