41 - 60 av 1 454
1234...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2017

Klubbad för

Ring med blå sten Ø18¾ 18k 2,5g nagg på sten

Utrop: 650 kr

Ring med röd och vita stenar Ø18½ 18k 1,9g nagg på stenar

Utrop: 475 kr

Armband med vita stenar ca19,5cm 18k vitguld 9,4g

Utrop: 3 300 kr

Armband, Figarolänk 21cm 18k 62,7g

Utrop: 18 000 kr

Halskedja, Figarolänk 52,5cm 18k 25,4 lås med skada

Utrop: 7 100 kr

Armband, X-länk B 1,2cm L 18,5cm 18k 18,9g

Utrop: 5 600 kr

Ring, slät Ø16½ 18k 5g

Utrop: 1 300 kr

Ring med cabochonslipad rosenkvarts, Röijersten & Cederval 1956,Ø16¾ 18k 5,3g

2 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Hänge, Kors, en sida matterad L 1,7cm 18k 1,7g

Utrop: 475 kr

Ring med diamanter 5xca0,02ct 23k 4g skadad skena gravyr

Utrop: 1 300 kr

Hänge, med lila sten och diamanter 20xca0,005ct, L0,8cm, stämplad GHA, 18k vitguld 0,9g

600 kr

Utrop: 350 kr

Ring med gammalslipade diamanter 24xca0,05ct Ø16 18k 6,7g skena delvis hamrad dekor, stenar med chip

3 400 kr

Utrop: 3 800 kr

Enstensring, antikslipad diamant ca1,4ct (ca6,6x6,8x4,2mm) Ø15¾ 18k vitguld 3,7g

12 200 kr

Utrop: 8 000 kr

Halskedja, Pansarlänk 57cm S925 6,2g

300 kr

Utrop: 100 kr

Hänge, kors 3,5cm S925 4,9g

75 kr

Utrop: 100 kr

Ringar 2st Ø17¼ resp 19 S925 6,2g en med skadad skadad skena

25 kr

Utrop: 50 kr

Halssmycke, hänge länkade hjärtan 6,3cm samt Venezialänk 41cm S925 3,4g

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband, Ankarlänk 22,5cm S925 47,4g

425 kr

Utrop: 500 kr

Hänge, Serbiens statsvapen 4cm 18k 6,6g

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Hänge, Serbiens statsvapen 3,6cm 18k 3,1g

Utrop: 1 000 kr