Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
5 100 kr 2018-05-23 17:13:21 27697
5 000 kr 2018-04-28 21:03:20 178389

Auktionsnr: 3

Varunr: 1 412 712

Smycken

Örhängen

TORUN BÜLOW-HÜBE, örhängen, ett par, förgyllt silver, orange glasdroppar, 1950-tal, ostämplade, höjd 4,7 cm, vikt 5,0 g, skruv, nagg på glasdroppar. (d)

5 100 kr

Klubbad till budgivare: 27697

Valuta