Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 8

Varunr: 1 420 076

Smycken

Collier

HANS HANSEN, collier, nr 342, sterlingsilver, delvis förgyllt, design Bent Gabrielsen, Danmark 1960-tal, diameter 12,3 cm, vikt 138 g.

9 900 kr

Klubbad till budgivare: 85918

Valuta