Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 12

Varunr: 1 420 210

Smycken

Örhängen

TAPIO WIRKKALA, örhängen, Silver Moon, sterlingsilver, ej stämplade, Finland 1970-tal, krokar, höjd 8,2 cm, vikt 19 g. (d)

7 700 kr

Klubbad till budgivare: 125395

Valuta