Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 105

Varunr: 1 446 175

Silver

Teservis

WIWEN NILSSON, sockerskål, gräddkanna och fat, sterlingsilver, signerade, 1950-tal, vikt 352 g. (d)

8 300 kr

Klubbad till budgivare: 195412

Valuta