Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 106

Varunr: 1 446 176

Smycken

Brosch

WIWEN NILSSON, brosch, Chinese dragon, förgyllt sterlingsilver, signerad, Lund 1973, höjd 4,1 cm, vikt 30 g, originaletui. (d)

23 000 kr

Klubbad till budgivare: 196420

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.