21 - 40 av 1 588
123...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2018

Klubbad för

Hänge med stenar S925 2,8g

100 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen, ett par med stenar S925 5,3g

175 kr

Utrop: 125 kr

Armband 18K 27,7g 19,5cm B: 2cm

Utrop: 8 900 kr

Armband 18K tvåfärgat 3,0g 18cm

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 14K 18,3g skadat

Utrop: 4 200 kr

Örhängen, ett par med bärnsten i form av rosor S925 3,5g

275 kr

Utrop: 200 kr

Collier, bärnsten med skruvlås i bärnsten, brv: 6,7g 45cm

225 kr

Utrop: 100 kr

Armband, karneolpärlor, två berlocker i vitmetall, resårband, brv: 17,4g

Utrop: 100 kr

Slipsnål med säkerhetskedja 18K 5,0g L: 5,1cm repig

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Udda manschettknapp med pärlemor 18K 3,7g skadad

Utrop: 900 kr

Halvalliansring med diamanter 15xca0,01ct 18K vitguld 3,7g Ø18¾ graverad

Utrop: 1 100 kr

Hermes, armring, Clic-Clac, förgylld metal med röda detaljer

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring med diamanter 4xca0,02ct 18K 7,9g Ø18½ slitage

Utrop: 2 700 kr

Ring med diamanter 2xca0,04ct 1xca0,05ct 18K tvåfärgad 5,0g Ø16 graverad

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 1,5g skadat

Utrop: 450 kr

Ring 18K vitguld 8,4g Ø18 slitage

Utrop: 2 600 kr

Halskedja, Ormlänk 18K 11,2g 70,5cm

Utrop: 4 400 kr

Ring 21K tvåfärgad 2,0g skadad

550 kr

Utrop: 700 kr

Halskedja, Ormlänk 18K 8,0g 50,5cm

Utrop: 3 200 kr

Örhängen, ett par med diamanter 10xca0,03ct 18K vitguld 2,0g

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr