41 - 60 av 1 588
1234...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2018

Klubbad för

Ring med safir 18K vitguld 3,4g Ø15¾ nagg på safir

Utrop: 1 600 kr

Ring med rosa sten 14K 4,8g Ø16¼

1 000 kr

Utrop: 850 kr

Ring med sten 14K 3,2g Ø16¾

Utrop: 750 kr

Örhängen, ett par 14K tvåfärgade 2,7g

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring med sten 14K tvåfärgad 2,0g Ø16½

Utrop: 500 kr

Ring med bärnsten 14K 4,4g skev skena, nagg på bärnsten

600 kr

Utrop: 550 kr

Ring med gul sten 14K 5,1g Ø16½

1 200 kr

Utrop: 750 kr

Omega Constellation, snr: 53590584, quartz, 23mm, guld/stål, halvstav i guld, integrerad länk, slitage, går ej (troligtvis batteribyte)

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Halskedja Singapore 18K 8,8g 50,5cm

Utrop: 3 400 kr

Ring med röda stenar 18K 3,4g Ø17¼

Utrop: 1 600 kr

Halskedja X-länk 18K 14,6g 43,8cm

Utrop: 4 400 kr

Parti guld 18K 19,1g skadat/graverat

Utrop: 5 700 kr

Ring med sten 18K 3,9g Ø16¼

Utrop: 1 600 kr

Ring med diamanter 1xca0,23ct 2xca0,16ct 6xca0,10ct 2xca0,05ct 18K vitguld 9,9g Ø17¾

5 800 kr

Utrop: 4 000 kr

Örhängen, ett par 21K tvåfärgade 5,4g

Utrop: 1 800 kr

Ring med vita stenar 18K 1,3g Ø17¾

325 kr

Utrop: 400 kr

Ring med vita stenar 18K 0,9g Ø18¼

Utrop: 400 kr

Parti guld 18K 4,5g skadat/graverat

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 1,8g Ø17¼

Utrop: 550 kr

Udda örhängen 18K 5,0g skadat

Utrop: 1 500 kr