421 - 440 av 497
1...212223...25 Gå till

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 22 mars 2018

Klubbad för

ÖRHÄNGEN, 18K guld, kulor, krokar, höjd 2,7 cm, vikt 2,6 g.

950 kr

Utrop: 900 kr

HÄNGE, 18K guld, odlade pärlor ca 6,5 mm, kors, höjd 3,3 cm, vikt 4,8 g.

Utrop: 1 500 kr

HÄNGE, 18K guld, odlade pärlor ca 7 mm, topas, kors, höjd 3,3 cm, vikt 4,9 g.

Utrop: 1 500 kr

HÄNGE, 18K guld, odlade pärlor ca 7 mm, ametist, kors, höjs 3,3 cm, vikt 4,7 g.

Utrop: 1 500 kr

HÄNGE, 18K guld, odlade pärlor ca 7 mm, iolit, kors, höjd 3,3 cm, vikt 4,3 g.

Utrop: 1 500 kr

HÄNGE, 18K guld, ametister, kors, höjd 2,1 cm, vikt 3,1 g.

Utrop: 1 900 kr

HÄNGE, 18K guld, ljusblå akvamariner, kors, höjd 2,3 cm, vikt 3 g.

Utrop: 1 900 kr

RING, 18K vitguld, 9 rosa safirer ca 0,36 ctv, stl 17,75 mm, vikt 3,9 g.

Utrop: 1 400 kr

HÄNGE, 18K vitguld, 1 briljant 0,13 ctv, ca TW-W/VS-SI, liten ögla, vikt 0,7 g.

Utrop: 1 900 kr

ÖRHÄNGEN, 18K guld/vitguld, 34 briljanter 0,10 ctv, vikt 1,7 g, stift.

Utrop: 1 500 kr

ÖRHÄNGEN, 18K vitguld, 2 briljantslipade diamanter 0,36 ctv, ca W/VS, stift, vikt 3,3 g.

Utrop: 4 300 kr

ÖRHÄNGEN, 18K vitguld, 6 briljantslipade diamanter 0,09 ctv, ca W/VS-SI, hjärtan, stift, vikt 1,0 g.

Utrop: 1 000 kr

ENSTENSÖRHÄNGEN, 18K vitguld, 2 briljanter ca 0,30 ctv ca W/VS, vikt 2,4 g, stift

Utrop: 3 000 kr

ENSTENSÖRHÄNGEN, 18K vitguld, 2 briljanter ca 0,34 ctv ca W/VS-SI, vikt 2,2 g, stift

Utrop: 3 300 kr

ÖRHÄNGEN, 18K vitguld, 8 briljanter ca 0,24 ctv ca W/VS, vikt 1,9 g, stift

Utrop: 2 100 kr

HÄNGE, ägg, förgyllt silver, mörkblå emalj, cz, design A Jewel Veronika, 11 mm, vikt 3 gram.

325 kr

Utrop: 650 kr

HÄNGE, ägg, förgyllt silver, grön/orange emalj, cz, design by A Jewel Veronika, 11 mm, vikt 3 gram.

Utrop: 650 kr

HÄNGE, ägg, förgyllt silver, mörkblå emalj, cz, design A Jewel Veronika, Charm 11 mm, vikt 3 gram.

Utrop: 650 kr

HÄNGE, ägg, förgyllt silver, mörklila emalj, design A Jewel Veronika, Charm 11 mm, vikt 3 gram.

375 kr

Utrop: 650 kr

RING, 18K vitguld, 16 äldre briljantslipade diamanter ca 0,84 ctv, ca W-TCr/VS-P, stl 15,25 mm, Stockholm 1948, vikt 7,6 g, tre diamanter är skadade, två diamanter har nagg, slitna fattningar.

Utrop: 3 400 kr