1441 - 1460 av 1 532
1...727374...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 maj 2018

Klubbad för

Parti guld 18K 14,1g skadat

Utrop: 4 400 kr

Hänge 18K 39,1g

Utrop: 17 800 kr

Ring 18K med Came 3,0g Ø17

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 2,0g med diamant 1xca0,05ct Ø17½

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 2,0g med pärla Ø17¾

Utrop: 900 kr

Ring 18K 4,2g med diamanter 10xca0,005ct Ø18

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 10,3g Ø18¼

Utrop: 4 700 kr

Hänge 18K med pärla 0,7g

250 kr

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 0,9g

Utrop: 425 kr

Smyckeset 18K 18K ett par Örhängen, ett Hänge 3,6g

Utrop: 1 700 kr

Halskedja 18K 1,9g Pansar 43cm

Utrop: 750 kr

Halskedja 18K 4,6g Venezia 45,5cm

Utrop: 1 800 kr

Halskedja 18K 13,1g Venezia 50,5cm

Utrop: 5 200 kr

Parti guld 18K 92,5g trasigt

Utrop: 29 000 kr

Halskedja 14K 2,1g Venezia 50cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Damur Tissot 18K graverad, manuell går ej, skador finns

950 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 9,3g skadat

Utrop: 2 900 kr

Armband, 18K 15,0g Fiskben 19,5cm

Utrop: 5 000 kr

Klackring 18K 10,2g skadad skena

Utrop: 3 200 kr

Manschettknappar ett par 18K 8,3g bruksrepor finns

Utrop: 2 600 kr