1461 - 1480 av 1 532
1...737475...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 maj 2018

Klubbad för

Skedar 2st Silver S830 105mm 19,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Skedar 12st Silver S830 151,9g graverade 120mm

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 9,8g gravyr och skador finns

Utrop: 3 000 kr

Damur Certina manuell 18K i ur och band bruttovikt 20,6g går ej, skador finns

Utrop: 4 800 kr

Parti guld 18K 13,6g skadat

Utrop: 4 100 kr

Parti guld 18K 6,0g skador finns

Utrop: 1 800 kr

Nål/brosch med pärla 18K 4,9g skador finns

Utrop: 1 500 kr

Damur Zenith manuell går ej 18K i stelt armband 18K 41,5g skador finns

8 100 kr

Utrop: 9 600 kr

Damur Omega 18K i länk och ur 30,2g 17,5cm skador finns

Utrop: 7 100 kr

Armband 18K 55,9g 19cm, skador finns

Utrop: 17 600 kr

Ringar 2st 18K 20,7g graverade

Utrop: 6 300 kr

Halskedja 14K 0,9g 47cm

175 kr

Utrop: 225 kr

Hänge 18K 0,8g

Utrop: 375 kr

Halskedja 18K Pansar 2,9g 39cm

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K gravyr 22,4g och repor finns

Utrop: 7 000 kr

Armband 18K 46,7g 7 radig x-länk 20cm

13 000 kr

Utrop: 15 600 kr

Ring 18K vitguld 15,6g Ø19¼ graverad

Utrop: 4 800 kr

Ring 18K 26,8g Ø18

Utrop: 12 000 kr

Parti guld 18K 41,9g gravyr och skador finns

Utrop: 13 200 kr

Ring 14K 2,0g skadad skena

Utrop: 450 kr