Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 9

Varunr: 1 441 180

Keramik

Övrigt

Vas, Gustavsberg, märkt med studiohanden, målad av Britta Taubert, höjd: 21cm, krackelerad glasyr, nagg på foten

425 kr

Återropad av säljaren

Valuta