1 - 20 av 1 742
123...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april

Klubbad för

Elbas, Peavey, Milestone III, snr.QDI43208, tillverkad i Kina, ytliga repor, stötskada, i mjukt fodral

750 kr

Utrop: 425 kr

Elgitarr, Texas, snr.323646, tillverkad i Kina, lackskador, stötskaor, en sträng saknas, tre skruvar saknas, i mjuktfodral

600 kr

Utrop: 425 kr

Elgitarr, Ibanez, STM1, snr.I090215973, tillverkad i Indonesien, bakplatta saknas, repor, i skadat hårt fodral

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Laptop, Lenovo B590, modellnr.6274, snr.WB11515444, 8GB RAM, Intel Core i3-processor 2,30GHz, 15,6", repor på locket, med laddare, i väska

850 kr

Utrop: 750 kr

Surfplatta, Samsung Galaxy Tab 4, modellnr.SM-T535, imei: 351885062096937, 16GB, Tele2, med laddare, i slitet fodral och originalkartong

850 kr

Utrop: 850 kr

Surfplatta, Apple iPad Mini, modellnr.A1432, snr.F4KK29ZVF197, 32GB, med defekt laddare, i skadat fodral

900 kr

Utrop: 850 kr

Pulsklocka, Garmin Forerunner 235, snr.4MH090788, med laddare och manualer, i originalkartong

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Vas, Gustavsberg, märkt med studiohanden, målad av Britta Taubert, höjd: 21cm, krackelerad glasyr, nagg på foten

Utrop: 550 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, Mats Lodén (född 1951), brons, höjd: ca.30cm

850 kr

Utrop: 500 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, Axel Nordell (1914-1997), "Omsorg", signerad, daterad 1986, höjd: ca.12cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Taklampa, gulmetall med prismor, plats för tre glödlampor, Ø35cm, höjd: 27cm (exklusive kedja). Ej med på visning.

200 kr

Utrop: 200 kr

Väska, Marc Jacobs, Classic Q Lil Ukita, Jet Blue, läder, nr.1974222, fläckar på foder, limmat fäste till axelrem, 28x11x25cm, i dustbag

650 kr

Utrop: 800 kr

Skål S830 281,6g, signerad J. Råström, höjd: 7cm, Ø12,5cm

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Burk S830 10,9g, repor, bucklor, 1,5x3x1cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Skål S830 178,5g, graverad

Utrop: 750 kr

Konst Skulpturer

Glasskulptur, Kosta Boda, Bertil Vallien, Brains, nr.1090003, höjd: 7,5cm

650 kr

Utrop: 425 kr

Parti silver S830 266,6g, graverat

Utrop: 1 100 kr

Barnkniv S925 14,7g 115mm, Georg Jensen, modell Dronning, design Johan Rohde, blad i rostfritt stål, fyllt skaft

125 kr

Utrop: 75 kr

Sked S830 32,3g 100mm

200 kr

Utrop: 125 kr

Kniv S830 64,0g 210mm, Svensk Spetsig, bucklor, fyllt skaft

Utrop: 225 kr