Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
200 kr 2018-04-13 09:06:36 177877

Auktionsnr: 11

Varunr: 1 441 182

Konst

Skulpturer

Skulptur, Axel Nordell (1914-1997), "Omsorg", signerad, daterad 1986, höjd: ca.12cm

200 kr

Klubbad till budgivare: 177877

Valuta