Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
2 500 kr 2018-04-17 14:31:42 10106

Auktionsnr: 4 202

Varunr: 1 441 944

Konst

Övrigt

Tavla Folkvisa signerad NN (Nils Nilsson), olja på duk, 80x65

2 500 kr

Klubbad till budgivare: 10106

Valuta