Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 8 093

Varunr: 1 442 271

Elektronik

Datorer

Laptop MacBook Air, modell: A1466, snr: C1MRXALXH3QD, stötskador och repor, med missfärgad och sliten laddare, inget lösenord tryck bara på enter-tangenten

2 700 kr

Klubbad till budgivare: 11736

Valuta