Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
500 kr 2018-04-10 22:32:59 40232

Auktionsnr: 6 032

Varunr: 1 442 622

Konst

Övrigt

Litografi, Ardy Struwer (1939-), signerad och numrerad 99/175, med ram 68x90cm

500 kr

Klubbad till budgivare: 40232

Valuta