21 - 40 av 507
123...26 Gå till

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 28 juni 2018

Klubbad för

HÄNGE/KEDJA, förgyllt silver, ägg, vit sten, längd hänge 2,5 cm, längd kedja 42-45 cm, vikt 7,8 g.

Utrop: 300 kr

HÄNGE/KEDJA, förgyllt silver, ägg, lila sten, längd hänge 2,5 cm, längd kedja 42-45 cm, vikt 7,8 g.

Utrop: 300 kr

COLLIER, förgyllt silver, längd 45 cm, vikt 6,2 g.

375 kr

Utrop: 325 kr

ARMBAND, förgyllt silver, längd 21 cm, vikt 6,2 g.

200 kr

Utrop: 250 kr

ARMBAND, sterlingsilver, längd 21 cm, vikt 6,2 g.

Utrop: 250 kr

HÄNGE/KEDJA, förgyllt silver, ägg, svart sten, längd hänge 2,5 cm, längd kedja 42-45 cm, vikt 7,8 g.

Utrop: 300 kr

Smycken Övrigt

FINGERBORG, 18K guld, karneol, Lars Malm, Eskilstuna 1860, vikt 3,4 g, små bucklor.

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr

PÄRLCOLLIER, odlade saltvattenspärlor, doserade, ca 3,5-7,5 mm, lås i sterlingsilver med små smaragder, längd 47 cm, oknutet.

Utrop: 450 kr

Smyckestillbehör Övrigt

LUPP, plast, 30× 25 mm, 60× 12 mm, 90× 8 mm, LED, UV, pappersask.

250 kr

Utrop: 250 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor ca 10-11 mm, längd 46 cm, magnetlås i metall, vikt 69,9 g, knutet.

Utrop: 2 400 kr

ÖRHÄNGEN, sterling silver, odlade sötvattenspärlor, onyx, vikt 6,0 g, stift.

475 kr

Utrop: 300 kr

PÄRLÖRHÄNGEN, odlade sötvattenspärlor ca 5,8 mm, vikt 0,8 g, stift.

200 kr

Utrop: 250 kr

PÄRLCOLLIER, odlade ovala sötvattenspärlor ca 5,5-8 mm, längd 102 cm, vikt 58,7 g, knutet.

Utrop: 300 kr

PÄRLCOLLIER, odlade saltvattenspärlor, doserad, 2,5-7,0 mm, lås i sterlingsilver med blå safir, längd 47 cm.

Utrop: 800 kr

REY URBAN, Golfpeg, sterlingsilver, 46 mm lång, signerad, Stockholm 1996, vikt 14,1 g.

500 kr

Utrop: 600 kr

RING, 18K vitguld, 25 briljantslipade diamanter ca 0,30 ctv, ca W/P, stl 18 mm, vikt 4,7 g.

Utrop: 1 600 kr

RING, 18K vitguld, 20 briljantslipade diamanter ca 0,20 ctv, ca W-TCape/SI-P, stl 17 mm, vikt 14,8 g, repor.

Utrop: 3 500 kr

RING, 18K vitguld, 14 åttkantslipade diamanter ca 0,15 ctv, stl 17,5 mm, vikt 4,3 g.

Utrop: 1 200 kr

RING, 18K vitguld, ovalslipad safir 0,48 ct, briljantslipade diamanter 0,53 ctv, ca TW/VS, stl 16 mm, vikt 3,3 g.

2 200 kr

Utrop: 2 300 kr

ÖRHÄNGEN, sterling silver, odlade sötvattenspärlor, onyx, rosenkvarts, vikt 18,9 g, krok, stoppare i plast.

250 kr

Utrop: 300 kr