Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
37 000 kr 2018-05-30 20:00:55 186289

Auktionsnr: 11

Varunr: 1 451 475

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual Date, Yacht-Master, Chronometer, Ref nr. 168622, Serie nr. Y445083, Cal 2235, Verk nr. A 1111998, Boett nr. 2260, midsize, 35 mm, stål/platina, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, skadad urtavla, Oysterlocklänk, viklås, Ref nr. 78750-DT12/807, cert, december 2003, box, ytterkartong.

37 000 kr

Klubbad till budgivare: 186289

Valuta