721 - 740 av 754
1...363738 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2018

Klubbad för

Armband Bismarck 18K 19,5cm 14,7g

Utrop: 5 000 kr

Armband Bismarck med myntliknade föremål med blå stenar 18K 14cm 18,0g

4 700 kr

Utrop: 5 700 kr

Halskedja Cordell 14K 55cm 29,2g

Utrop: 7 100 kr

Hänge Nefertiti 18K 6,3g

Utrop: 3 000 kr

Armband Bismarck med berlocker 18K 18,5cm 21,2g, en berlock med sten, små skador, finns fäste för en berlock till

Utrop: 6 600 kr

Hänge med stenar 18K 5,0g

Utrop: 1 800 kr

Armring trefärgad 18K Ø6,5-6,2cm 38,6g, skev

Utrop: 12 000 kr

Örhängen ett par med Came 18K 2,0g

400 kr

Utrop: 500 kr

Brosch 18K 5,0g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Collier 18K 46cm 6,3g, halvstel

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Hänge med stenar 18K 2,7g

Utrop: 1 200 kr

Ring tvåfärgad med diamanter 7xca0,02ct 18K Ø18½ 7,4g, repig

Utrop: 2 400 kr

Halskedja Pansar 9K 43cm 1,9g

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti guld 18K 3,1g defekt

Utrop: 1 000 kr

Collier ihålig 21K 46,5cm 71,7g, defekt små skador

Armringar 2st 21K Ø6,3cm 27,8g, defekta små skador

Armringar 2st 21K Ø 6,3cm 27,8g, defekta små skador

Tissot, herrur 18K, datum, quartz graverad boett monogram PS med svart läderarmband slitet, batteribyte behövs

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Cartier Santos 100, herrur, automat, stål, 43x37mm, boett nr 795172CE 2656, repig, skadad sten på krona, trasigt armband ej original

Omega Constellation, damur 27mm stål, quartz, datum, snr 58728043 integrerad länk i stål, små repor, batteribyte behövs

4 400 kr

Utrop: 2 400 kr