741 - 754 av 754
1...363738 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2018

Klubbad för

Skål B&G Blå Måsen Ø16,5cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Serveringsskål B&G Blå Måsen Ø 24,5cm höjd 6,5cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Uppläggningsfat B&G Blå Måsen 27x25cm

300 kr

Utrop: 250 kr

Tallrikar 10St B&G Blå Måsen genombruten kant Ø25cm, 1st naggad

900 kr

Utrop: 500 kr

Fat på fot B&G Blå Måsen Ø24,5cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Soppterin med lock B&G Blå Måsen Ø 20 höjd med lock 17,5cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Kaffekanna med lock B&G Blå Måsen ca25cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Vas Studio Åhus Sweden 1990 40-AZ 107516 SEK höjd 14cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Skål Kosta Boda,Tulpan signerad Ulrika Hydman Vallien, höjd 14cm Ø 22cm

300 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstake Orrefors Discus i glas

50 kr

Utrop: 50 kr

Skål Kosta Boda i glas Atoll Ø 17,5cm höjd 7cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Skål Royal Krona Sweden i kristall Ø 14x22,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Skulptur Kosta Boda höjd 14,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Ljushållare i glas

25 kr

Utrop: 50 kr