Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 196

Varunr: 1 416 157

Smycken

Enstensring

ENSTENSRING, 14K guld/vitguld, gammalslipad diamant ca 5,30 ct, ca Light Yellow(Q-R)/VS, stl 19,25 mm, vikt 5,8 g, diamanten har några nagg vid rondisten och små repor på några fasetter, etui.

122 000 kr

Klubbad till budgivare: 42763

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.