961 - 978 av 978
1...474849 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 juli 2018

Klubbad för

Punschkoppar 4st S830 brv 135,0g, H: 4,0cm, förgylld insida, graverade

Utrop: 550 kr

Silverskål S830 28,6g, H: 2,5cm, Ø6,7cm, monogramgravyr

75 kr

Utrop: 100 kr

Serveringsbestick 2 delar S830, brv 65,7g, L: 180mm, stämplade 1941, skeva

200 kr

Utrop: 250 kr

Sked S830 26,2g L: 125mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Vas, S830, 180,1g, H: 135mm, Ø8,2cm, stämplad Uppsala 1973, signerad E. Löfman, små bucklor och rispor

650 kr

Utrop: 750 kr

Bägare, S830, 50,2g H: 60mm, Ø6,2cm, stämplad 1958, lätt förgylld insida

150 kr

Utrop: 200 kr

Punschkoppar 6 delar, S830 brv 193,5g, H: 30mm, Ø6,0cm, stämplade 1967, förgylld insida

650 kr

Utrop: 800 kr

Vas, Kosta Boda "Satellite" signerad Bertil Vallien, artist collection, nr. 89252, H: 24,5cm

700 kr

Utrop: 400 kr

Kokkanna med lock, "Vinranka" Kockum Sweden, H: 18,0cm, rymmer 1,5 liter, vit och svart emalj med mönster, liten buckla på lock

50 kr

Utrop: 75 kr

Burk med lock, Arabia Finland, design av Minna Immonen, H: 15,5cm, Ø 12,5cm, porslin med tryck och trälock (lätt slitage på locket)

150 kr

Utrop: 50 kr

Assietter 4 delar Rörstrand Sweden "Valentine", Ø 18,0cm, bruksslitage

Utrop: 250 kr

Djupa tallrikar 4 delar Rörstrand Sweden "Valentine", Ø 20,0cm, bruksslitage

Utrop: 250 kr

Golfklocka Garmin Approach S2, modellnr: F3AGGB00, svart med röda detaljer, med laddare, lätt bruksslitage

550 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Emporio Armani

Armbandsur Emporio Armani Ceramica, ref. AR-1410 111204, quartz, kronograf, Ø42mm, viklås, keramik, svartgrå med detaljer i roséfärg, bruksanvänd, tryckknapparna är tröga

375 kr

Utrop: 300 kr

Armbandsur Certina DS Action 200m ISO 6425, ref. C013.407A, snr. 12BC0896505, automat, stål, Ø42mm, datum, safirglas, viklås, svart urtavla, självlysande, med manualer, cert-2013 Klockia, 2st extra länkbitar samt box, lätt bruksslitage, små repor

4 300 kr

Utrop: 2 100 kr

Armbandsur Omega Constellation, quartz, stål/guld, 24mm, ref: 90492869, diamantindex, pärlemorurtavla, integrerad länk (helstav), viklås, med box, repig länk och bakboett

8 700 kr

Utrop: 6 500 kr

Armbandsur Breitling Colt Chronometre (200M / 660FT), 44mm, ref. A74388, snr: 6061122, stål, quartz, datum, viklås, självlysande, med cert-2017, gummiarmband, extra länkbit, manualer, box samt ytterkartong

13 200 kr

Utrop: 15 600 kr

Halvakustisk gitarr Salobrena, Spain, nr: W4113EQ, stålsträngad, bruksanvänd, mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 350 kr