1161 - 1180 av 1 213
1...58596061 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2019

Klubbad för

Berlock Pandora S925 2,5g, med detalj i 14K

100 kr

Utrop: 125 kr

Berlock Pandora Blommor S925 2,2g, med detalj i 14K

100 kr

Utrop: 125 kr

Berlock Pandora Napp S925 2,0g, med detalj i 14K

Utrop: 150 kr

Berlock Pandora Nyckel med lås S925 2,7g, med detalj i 14K

Utrop: 150 kr

Berlock Pandora Blommor S925 2,3g, med detalj i 14K, öppningsbar

125 kr

Utrop: 150 kr

Berlock Pandora S925 4,0g, öppningsbar, med detalj i 14K och odlad pärla ca Ø5,0mm

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar 12 delar S830 brv 136,9g, L: 110mm, modell: Uppsala, med etui

650 kr

Utrop: 550 kr

Silverbägare S835 25,0g höjd: 6,0cm, gravyr

Utrop: 100 kr

Matskedar 2 delar S830 brv 116,7g, längd: 225mm, modell: Svensk Spetsig

Utrop: 450 kr

Bordsknivar 2 delar S830, brv 119,1g, 210mm, blad i rostfritt stål, stämplad: Järnbolaget Eskilstuna, bruksslitage

Utrop: 250 kr

Smörgås-/Fruktkniv S830 34,8g 185mm, modell: Olga, stämplad: 1864, kraftigt bruksslitage

100 kr

Utrop: 125 kr

Smörgås-/Fruktkniv S830 25,7g 160mm, danska silverstämplar, bruksslitage

Utrop: 100 kr

Kaffesked S830 11,0g 115mm, modell: Carmen

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 2 delar S830 brv 23,1g, 110mm, modell: Rosen

Utrop: 100 kr

Moccaskedar 3 delar S830 brv 29,4g, modell: Rosen

Utrop: 125 kr

Kaffesked S830 9,1g 115mm, modell: Arvsilver

Utrop: 50 kr

Efterrättssked S830 20,4g 150mm, modell: Svensk Spetsig, graverad

Utrop: 75 kr

Mocca-/Kaffeskedar 3 delar S830 brv 26,3g, udda modeller, bruksslitage

Utrop: 100 kr

Moccaskedar 4 delar S830, brv 34,8g, ca 100mm, ur bestickserien Svensk Flora; Liljekonvalj, Blåklocka, Viol & Förgätmigej, bruksslitage

100 kr

Utrop: 125 kr

Påläggsgaffel S830 10,0g 110mm, förgylld del, med monogramgravyr på skaftet

Utrop: 50 kr