1181 - 1200 av 1 213
1...596061 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2019

Klubbad för

Påläggsgafflar 2 delar S830 brv 17,9g, 105-115mm, monogramgraverade

Utrop: 75 kr

Sked S830 17,7g 140mm

75 kr

Utrop: 75 kr

Uppläggningssked S830 14,8g 130mm, förgylld del, monogramgravyr på skaft

50 kr

Utrop: 75 kr

Sockersked S830 12,2g 115mm, modell: Rosen, bruksslitage

25 kr

Utrop: 50 kr

Kaktång S830 25,0g 125mm, modell: Rosen, bruksslitage

Utrop: 100 kr

Sockertång S830 9,1g 80mm, bruksslitage

50 kr

Utrop: 50 kr

Moccaskedar 12 delar S830, brv 107,2g, ca 100mm, modell: Svensk Flora, komplett serie, bruksslitage

375 kr

Utrop: 425 kr

Ljusstakar 1 par, K.E & Co, tenn, tvåarmade, höjd: 12,5cm, stämplade 1938, bruksslitage, repiga

200 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstakar 1 par Sweden-Lily, förgylld metall, höjd: 12,5cm, bruksslitage, små fläckar

1 100 kr

Utrop: 425 kr

Vas Blå Måsen B&G, nr. 208, H: 7,0cm, med guldkant

75 kr

Utrop: 75 kr

Skål Blå Måsen B&G, nr. 40B, höjd: 3,5cm, Ø15,0cm, med guldkant

225 kr

Utrop: 75 kr

Skål på fot Blå Måsen B&G, nr. 206, höjd: 7,5cm, Ø24,5cm, med guldkant

250 kr

Utrop: 200 kr

Figurin Hund, signerad Gunnar Nylund, blå glaserad keramik, H: 9,0cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Bordslampor 1 par Svenskt Tenn, höjd: 33,0cm (inkl. sockel), bruksslitage, lätt skeva, funktionstestade, stor sockel

2 300 kr

Utrop: 750 kr

Vas Royal Copenhagen, nr. 2680 47C, höjd: 18,0cm, motiv: Solros

150 kr

Utrop: 150 kr

KOSTA BODA, Make Up Mini Nagellack, guld, glaskonst, design: Åsa Jungnelius, H: 12,5cm

275 kr

Utrop: 150 kr

KOSTA BODA, Make Up Mini Läppstift, svart/guld, glaskonst, design: Åsa Jungnelius, H: 13,0cm

200 kr

Utrop: 150 kr

Kaffekoppar med fat 8st Liljekonvalj B&G, nr. 305, höjd: 6,0cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Kaffekopp med fat Liljekonvalj B&G, nr. 305, höjd: 6,0cm, spricka i kopp

25 kr

Utrop: 50 kr

Soppterin med lock Elysian Garden APLICO France, höjd: 26,0cm

400 kr

Utrop: 100 kr