1361 - 1379 av 1 379
1...676869 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars

Klubbad för

Armband X-länk 18K 9,6g, saknar en låsåtta

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K 5,1g Ø16½ med diamant ca0,03ct

Utrop: 2 700 kr

Ring 18K 3,9g, graverad

Utrop: 1 300 kr

Smycken Hänge/Kedja

Halsband Kalevala oädel metall 66cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring 14K 4,9g Ø16 med diamanter 1xca0,33ct 4xca0,02ct 4xca0,01ct och baguettslipade

Utrop: 4 800 kr

Örhängen ett par 18K 2,6g med diamanter 20xca0,01ct och stenar

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 3,3g Ø18¼ med diamanter 10xca0,01ct och sten

Utrop: 1 700 kr

Örhängen ett par 18K 2,0g med diamanter 4xca0,008ct och stenar

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 3,3g Ø19 med diamanter 9xca0,02ct 12xca0,005ct

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 4,4g Ø18½ med diamanter 5xca0,01ct 30xca0,008ct

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 4,8g Ø18¼, med sten

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K 5,0g, med diamanter ca54xca0,005ct, saknar 2 diamanter

Utrop: 1 600 kr

Hänge 18K 0,6g, med stenar

Utrop: 275 kr

Smycken Kedja

Halskedja Pansar 18K 3,4g 49,5cm

Utrop: 1 500 kr

Smycken Kedja

Halsband doserad Bismarck 18K 31,2g 46cm

Utrop: 11 200 kr

Elektronik Musik

Ljudanläggning: Soundbar Samsung HW-J561/XE snr. DBKM123G50049SW, förstärkare Samsung PS-WJ561 snr. 12VG800662N, ställvis hårt slitage, OBS visas och hämtas i Borås

Utrop: 600 kr

Oljemålning på duk, otydlig signatur, troligen 1800-tal, med guldfärgad träram med omfattande skador 51 x 80 cm

200 kr

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Knappdragspel Dise Popular med sele, bruksskick, med väska. Visas och hämtas i Borås

Utrop: 1 000 kr

Mobil Samsung Galaxy Note 3 modell SM-N9005 med laddare i originallåda snr R31DB1SM83P IMEI351542062747809

750 kr

Utrop: 375 kr