Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 36

Varunr: 1 536 442

Smycken

Brosch

BROSCH, 8K guld/silver, antikslipad diamant ca 0,90 ct, ca TCa/SI1, 22 mindre antikslipade diamanter ca 1,50 ctv, ca TW-TCa/SI, 16 rosenslipade diamanter, antik, 1800-tal, 3,3x2 cm, vikt 4,8 g, flera diamanter med mindre skador.

15 400 kr

Klubbad till budgivare: 63939

Valuta