Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 244

Varunr: 1 545 635

Smycken

Brosch

BROSCH, platina, äldre briljant-, baguette- och åttkantslipade diamanter ca 5,25 ctv, ca W-TCa/VS-P, två sammansatta clips, 6,2x3 cm, vikt 19,2 g, 2 äldre briljantslipade diamanter är ca 0,65 ct per styck, en diamant saknas, några diamanter med nagg och skador.

22 500 kr

Klubbad till budgivare: 150386

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.