1301 - 1320 av 1 339
1...656667 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 april 2019

Klubbad för

Vas i tenn, Design Sven Smen Borås -93, signerad, höjd: 23 cm

Utrop: 125 kr

Megafon Auna nr: DE 46906833, smärre slitage, med batterier i fungerande skick . Ej med på visning.

325 kr

Utrop: 125 kr

Oljemålning på duk V Faxe Kop, krackelerad 48 x 55 cm, med gulfärgad ram, visst slitage

250 kr

Utrop: 100 kr

Oljemålning på duk Hans Lindberg, landskap 57 x 68 cm med guldfärgad ram

Utrop: 600 kr

Solglasögon Gucci 135 GG 1653/S T6J med originalfodral

950 kr

Utrop: 375 kr

Väska, Gucci modell nr. 257275 snr. 204046 monogram canvas tote, 31 x 30 cm, visst slitage med dustbag

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Figurin efter Jenny Nyström, Tomte med släde, höjd ca 12 cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Figurin efter Jenny Nyström, Tomte med klappar, höjd ca 12,5 cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Figurin efter Jenny Nyström, Tomte på bock, höjd ca 12 cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Figurin efter Jenny Nyström, skrivande Tomte, höjd ca 11 cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Figurin efter Jenny Nyström, Tomte med gröt, höjd ca 8 cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Mikrofon, Shure SM58, utan sladd, ej testad

425 kr

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon Sony Xperia L1 modell G3311 IMEI 355249093035347 snr WUJ01RY3KT med USB-kabel (ej original)

450 kr

Utrop: 550 kr

Mobiltelefon Apple Iphone 8 modell MQ6G2QNA 64GB IMEI 356087095932528 snr FFMXLGKEJC67 med laddare i fodral

4 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Mobiltelefon Apple Iphone 6S Rosé 16GB modell NKQM2ZD/A IMEI 35380081751162 snr FP5SX10YGRY8 med laddare, något repig

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Leif Mannerström salladsbestick 21,5cm, tårtspade 24 cm, kokbok Leifs Utvalda i låda

325 kr

Utrop: 50 kr

Leif Mannerström, Vinfilter och vinöppnare, Magic Decanter, nyskick i låda

225 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Boosey & Hawkes snr. 480522 made in England med fodral, behöver eventuellt renoveras . Ej med på visning.

200 kr

Utrop: 250 kr

Digitalkamera Nikon D3200, snr. 6653101, med objektiv Nikon AF-S DX NIKKOR 18-55mm 1:3.5-5.6G VR, snr. 54641255, med väska, laddare och tillbehör

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard Yamaha PSR-47 snr. 069168 med stativ samt notställ, strömkabel samt instruktionsbok, smärre slitage, Obs visas och hämtas i Borås

Utrop: 600 kr